אודות אריה המנעולן

אריה מנעולן בתל אביב הוא הרבה יותר מעוד מנעולן במרכז – הוא ידאג לפתוח או לפרוץ לכם את הדלת במהירות תוך חצי שעה הגעה וכל זה במקצועיות ובאמינות עם יחסי אנוש ללא פשרה.

אריה בעל ניסיון של יותר מ-30 שנה בתחום פריצת מנעולים, רכבים ודלתות בתים. את הניסיון צבר במהלך השנים אצל לקוחות זמניים, קבועים, לקוחות עסקיים, בעלי בנייני דירות ובעלי עסק הנעזרים בשירותי המנעולנות שלו. מרוצים וקבועים הנעזרים בשרותיו על בסיס קבוע

מתי תדעו שצריך להזמין מנעולן
אזורי שירות
דקות זמן הגעה
שירותים שונים

המנעולן שיפתור לכם כל בעיה!

אף אחד לא עושה את זה יותר טוב מאריה מנעולן בתל אביב. תרגישו חופשי להתקשר עוד היום לאריה לכל בעיה של מפתח, כספת, צילינדר, מנעול, דלת טרוקה או נעולה. 

אני כאן בשבילכם 24 שעות במשך 7 ימים בשבוע, ואתם יכולים להתקשר אלי גם בשישי-שבת וגם בשעות הקטנות של הלילה!

איש מקצוע אמיתי. בא בשבת לאסוף אותנו לרכב התקוע, חיכה בזמן שניסינו למצוא את המפתח של הרכב שנפל בתא המטען ונסע מהמקום רק אחרי שוידא שהרכב מתניע. כל זה עם חיוך על הפנים. מומלץ בחום!"
אורי שחורי

שירות אמין, אדיב, מקצועי ואיכותי

אצל אריה מנעולן בתל אביב ובמרכז תזכו לקבל שירות אמין, מקצועי ואיכותי. אריה הוא בעל ניסיון רב בתחום והוא תמיד מעניק שירות באדיבות ובחיוך לכל לקוח שזקוק לו במרכז, 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע – כל יום, כל היום!

מחירים אטרקטיביים ומשתלמים

אצל אריה המנעולן תמצאו את המחירים הכי אטרקטיביים ומשתלמים בארץ בכלל ובמרכז הארץ בפרט. כמו כן לאריה תמיד יש מבצעים והנחות על שירותיו. המוצרים וחומרי הגלם שאריה יעניק לכם הם של החברות המובילות בתחום כמו מולטילוק, רב בריח ועוד.

זמינות, מהירות ואחריות על העבודה

אריה מתחייב להעניק לכם אחריות מלאה עבור העבודה שהוא עשה, כך שאם חס וחלילה יקרה משהו אתם תדעו שיש לכם כתובת למי לפנות בעת צרה. אריה זמין לכל לקוח שזקוק לו כל יום כל היום והוא יגיע אליכם תוך חצי שעה מרגע סיום השיחה אתכם – בהתחייבות!

Call Now Button