שירותי אריה המנעולן

הרכב ננעל והמפתח בתוכו? לא מוצאים את המפתח? הדלת נטרקה ולא הצלחתם לפתוח אותה?

אם אתם מחפשים מנעולן פורץ דלתות ורכבים שיגיע אליכם מיד, לא משנה מה השעה, איפה אתם נמצאים ומה הבעיה או איזה סוג דלת יש לכם – אריה המנעולן הוא הבעל מקצוע שאתם זקוקים לו.

השירותים שאריה המנעולן הם רבים ומגוונים ותוכלו למצוא אצלו את כל השירותים לכל בעיה שיש לכם עם המנעול, הדלת, הכספת, הצילינדר או הרכב.

מנעולן

אריה מנעולן בתל אביב ובמרכז הוא בעל מקצוע אמין, מקצועי ובעל ניסיון רב שעתיד להציל אתכם ממצב ביש שנקלעתם אליו עם הכספת, הדלת שנטרקה או ננעלה, המפתח, הצילינדר ועוד.

פורץ מנעולים

אריה הוא פורץ מנעולים מוסמך ומקצועי בעל ניסיון של יותר מ-30 שנה בתחום ומאחורי אלפי לקוחות מרוצים. עם אריה תוכלו להחליף את המנגנון או הצילינדר, לשחזר מפתח שנאבד ועוד.

פורץ רכבים

המפתח לרכב לפתע נאבד או נגנב? הרכב ננעל כשהמפתח בתוך הסוויץ'? דברים כאלו קורים לא מעט, לכן אין צורך להתייאש - צרו קשר עם אריה מיד שזה קורה והפתרון לבעיה בדרך אליכם!

רכבים

אריה הוא פורץ רכבים מקצועי ובעל ניסיון רב בפריצה ובפתיחה של מבחר עצום של רכבים.

בין שירותיו כפורץ רכבים אריה מעניק שירותי שחזור מפתח לאחר שנאבד, תיקון סוויץ', תיקון צילינדר לדלתות של הרכב, קידוד או התאמה של המפתח ועוד.

מנעולים ומפתחות

אריה הוא מנעולן מקצועי, ותיק, מורשה ומוסמך חסר פשרות המשתמש בחומרי גלם איכותיים בלבד ומעניק שירות של 24 שעות 7 ימים בשבוע לכל מי שזקוק לפורץ מנעולים במרכז.

אריה מתמחה בכל סוגי הדלתות ומעניק שירותי פריצה ופתיחת דלתות טרוקות או נעולות, החלפת צילינדר לדלת, תיקון צילינדרים, החלפה או תיקון מנגנון, החלפה והתקנת מנעולי כספת ועוד.

כל שירותי מנעולן במקום אחד

שחזור מפתח לאחר אובדן
התאמה / קידוד מפתח
החלפת צילינדרים
פתיחה/פריצה של דלתות נעולות/טרוקות​
תיקון סוויצ'
פתיחה / פריצת אזיקים
תיקון צילינדרים
החלפת מנעולי כספת (ג'ואל)
תיקון צילינדרים לדלתות הרכב
תיקון מנגנון דלת
החלפת מנגנון דלת
התקנת מנעולי כסף (ג'ואל)
Call Now Button